Kontakt + 48 660 777 607 || biuro@stadionbudowa.pl

Budowa obiektów sportowych

Budowa obiektów sportowych

Zajmujemy się kompleksowo budową obiektów sportowych. Posiadamy w tym obszarze bardzo duże doświadczenie, zdobyte na wielu obiektach sportowych, na wszystkich szczeblach rozgrywkowych – od małych gminnych obiektów, aż po duże stadiony Ekstraklasy, jak również obsługę największych imprez piłarskich, czyli mecze Reprezentacji Polski, mecze Mistrzostw Europy UEFA Euro U21, mecze Mistrzostw Świata FIFA U20 World Cup Poland. Najnowszymi zadaniami, jakie realizujemy to modernizacja stadionu w Czeladzi oraz budowa profesjonalnych boisk w ramach budowy nowego centrum treningowego Cracovia Kraków.

Najlepszej jakości boiska trawiaste

Dyrektorem Generalnym spółki jest Dariusz Kozielski, który jest jednym z najlepszych ekspertów ds. boisk trawiastych w naszym kraju. Na swoim koncie posiada liczne sukcesy na tym polu, w tym m.in. dwa lata z rzędu wyróżnienia PZPN za najlepiej utrzymane boisko stadionu Miedzi Legnica, komplementowane po meczu Reprezentacji na łamach prasy przez Prezesa PZPN boisko Stadionu Śląskiego w Chorzowie, czy perfekcyjnie utrzymane boiska stadionów Zagłebia Sosnowiec, Termaliki Bruk Bet Niecieczy, Stadionu GKS Tychy, itd. Prowadzone przez Dariusza Kozielskiego w Wodzisławiu Śląskim centrum treningowe Gosław Sport Center posiada jedną z najlepszych baz sportowych dla piłkarzy – trzy pełnowymiarowe boiska piłkarskie, posiadające nawodnienie i profesjonalne oświetlenie, basen, siłownię, fitness oraz zaplecze szatniowe i restaurację. Centrum treningowe Gosław Sport Center cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klubów sportowych i znane jest z perfekcyjnie przygotowanej murawy. Regularnie trenują tutaj takie kluby jak: Banik Ostrava, Cracovia Kraków, Górnik Zabrze, Piast Gliwice, Odra Wodzisław, etc.

 

Wykonawca obiektów sportowych

Posiadamy własny park maszynowy do ciężkich prac ziemnych oraz specjalistyczny sprzęt do budowy boisk. Posiadamy referencje z budowy obiektów sportowych z zadaszonymi trybunami żelbetowymi oraz stalowymi, wykonywaliśmy profesjonalne oświetlenie LED-owe boisk, z masztami o wysokości od kilkunastu do 20-kilku metrów. Mamy doświadczenia w budowie bieżni poliuretanowych z certyfikatem IAAF. Każdy obiekt sportowy posiada również dodatkową infrastrukturę sportową, taką jak piłkochwyty, ławki rezerwowe, trybuny mobilne, bramki lub sprzęt lekkoatletyczny. Współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi producentami i dostarczamy produkty o najlepszej jakości z wieloletnią gwarancją. Budowane przez nas automatyczne systemy nawodnienia boisk, zbiorniki retencyjne na wodę deszczową oraz studnie wchodzące w skład kompleksowych systemów nawodnienia mają specjalne programatory, które monitorują zużycie wody i prądu, a sterowanie nimi może odbywać się online poprzez specjalne aplikacje.

Udzielamy gwarancji na nasze boiska trawiaste, ponieważ ręczymy własną marką za ich jakość. Chętnie dzielimy się know-how na temat utrzymania i pielęgnacji boisk, dlatego zawsze oferujemy obsługę murawy oraz wykonywanie zabiegów agrotechnicznych w okresie gwarancyjnym. W trakcie tego okresu szkolimy personel zamawiającego lub klubu, w jaki sposób zajmować się obiektem, aby utrzymać go w należytym stanie i aby zamiast kosztów mógł nawet generować dodatkowe przychody.

aprojekt
logo-mono2
goslaw2

POMOŻEMY WAM ZAPLANOWAĆ NAJLEPSZY OBIEKT SPORTOWY
W RAMACH POSIADANEGO BUDŻETU. BĘDZIECIE POD WRAŻENIEM…

Zacznij inwestycję od dobrego planu. Wyślij nam krótką informację.
Nieodpłatnie doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejszy techniczny sposób realizacji.

Kontakt

Wyślij nam kontakt do siebie, a my się odezwiemy i pomożemy w zaplanowaniu optymalnego obiektu sportowego.

DORADZTWO TECHNICZNE DLA PODMIOTÓW PUBLICZNYCH

W codziennej pracy spotykamy się z sytuacją, kiedy sztywne procedury przetargowe uniemożliwiają elastyczne podejście do realizacji procesu budowlanego, a sam Zamawiający nie ma wystarczających zasobów, a nieraz także doświadczenia, aby w sposób prawidłowy wybrać najlepsze rozwiązanie i w odpowiedni sposób ubrać je w sztywne ramy specyfikacji. Bardzo często mamy do czynienia z zapisami, które generują duże nie potrzebne koszty lub technologie, które się nie sprawdzają w praktyce. Warto skorzystać z wieloletniego doświadczenia i wybudować dzięki temu, w ramach posiadanego budżetu, jeszcze lepszy obiekt.

STADIONBUDOWA Sp. z o.o. ul. Cisowa 6 44-300 Wodzisław Śląski
NIP: 6472583408 REGON: 380806533 KRS: 0000740352