Kontakt + 48 660 777 607 || biuro@stadionbudowa.pl

O Nas

Budowa obiektów sportowych

Stadion budowa

projektowanie obiektów sportowych

O Nas

Realizujemy profesjonalne obiekty sportowe w całym kraju. Nasze inwestycje wykonywane są prawie w całości w ramach własnych zasobów oraz przy użyciu własnych maszyn i urządzeń. Nasz główny partner w realizacjach budowlanych – firma Gosław Sport Center Sp. z o.o. – cieszy się pozytywną opinią w branży. Doświadczenie i pełne zaangażowanie w każde najmniejsze zadanie postrzegamy jako naszą przewagę rynkową. Polecamy swoje usługi, jako rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę. Wykonawca obiektów sportowych.

budowa obiektów sportowych

Nasze usługi

Realizujemy kompleksowe roboty budowlane w zakresie:

 • obiektów sportowych
 • profesjonalnych centrów treningowych
 • boisk z trawy naturalnej
 • boisk z trawy sztucznej
 • bieżni poliuretanowych
 • systemów nawodnienia
 • oświetlenia obiektów
 • drenaży i instalacji sanitarnych
 • piłkochwytów i wyposażenia sportowego
 • trybun sportowych
 • projektowania obiektów
budowa obiektów sportowych

Wizja i Misja

Realizujemy roboty budowlane w taki sposób, aby każda inwestycja stała się wizytówką naszej firmy. Zadowolenie Inwestora jest miarą naszego sukcesu. Sport jest naszą pasją.

Historia

Jesteśmy przede wszystkim pasjonatami sportu. Nasza firma posiada jeden z najbardziej doświadczonych zespołów w branży budowy, utrzymania i zarządzania obiektami sportowymi w kraju. Kadra firmy posiada blisko 20-letnie doświadczenia w realizacji prac budowlanych, w tym na kilku stadionach Ekstraklasy oraz 1. Ligi. Nasi pracownicy na co dzień pielęgnują kilka boisk klubów grających w Ekstraklasie i 1 Lidze PZPN. W kadrze managerskiej firmy znajdują się osoby, które osobiście prowadzą profesjonalne piłkarskie centrum treningowe i akademię piłkarską z trzema pełnowymiarowymi boiskami trawiastymi i dwoma basenami, z którego korzystają najlepsze kluby Ekstraklasy oraz kluby z zagranicy. Nasza wiedza wywodzi się także z osobistego zarządzania klubami sportowymi. Na każde zadanie inwestycyjne patrzymy okiem praktyka – również pod względem ekonomicznego użytkowania obiektu w przyszłości.
aprojekt
logo-mono2
goslaw2

POMOŻEMY WAM ZAPLANOWAĆ NAJLEPSZY OBIEKT SPORTOWY
W RAMACH POSIADANEGO BUDŻETU. BĘDZIECIE POD WRAŻENIEM…

Zacznij inwestycję od dobrego planu. Wyślij nam krótką informację.
Nieodpłatnie doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejszy techniczny sposób realizacji.

Kontakt

Wyślij nam kontakt do siebie, a my się odezwiemy i pomożemy w zaplanowaniu optymalnego obiektu sportowego.

DORADZTWO TECHNICZNE DLA PODMIOTÓW PUBLICZNYCH

W codziennej pracy spotykamy się z sytuacją, kiedy sztywne procedury przetargowe uniemożliwiają elastyczne podejście do realizacji procesu budowlanego, a sam Zamawiający nie ma wystarczających zasobów, a nieraz także doświadczenia, aby w sposób prawidłowy wybrać najlepsze rozwiązanie i w odpowiedni sposób ubrać je w sztywne ramy specyfikacji. Bardzo często mamy do czynienia z zapisami, które generują duże nie potrzebne koszty lub technologie, które się nie sprawdzają w praktyce. Warto skorzystać z wieloletniego doświadczenia i wybudować dzięki temu, w ramach posiadanego budżetu, jeszcze lepszy obiekt.

STADIONBUDOWA Sp. z o.o. ul. Cisowa 6 44-300 Wodzisław Śląski
NIP: 6472583408 REGON: 380806533 KRS: 0000740352